• H-3758 Jósvafő, Tengerszem oldal 1.
  • +36 48-503-000
  • info.anp[at]t-online[dot]hu

Álláspályázat - marketing asszisztens

Az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság

pályázatot hirdet

„marketing asszisztens”

munkakör betöltésére.

A munkaügyi jogviszony időtartama:

Határozott idejű munkaszerződés keretében kerül alkalmazásra, gyesen lévő kolléga helyettesítésére.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő (40 óra/hét).

A munkavégzés helye:
3758 Jósvafő, Tengerszem oldal 1. szám

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

•  az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság hivatalos és turisztikai honlapjának szerkesztésével kapcsolatos feladatok ellátása;
•  a honlapok angol nyelvű verziójának fordítása, szerkesztése;
•  az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság angol nyelvű levelezésének segítése, egyes esetekben bonyolítása;
•  kapcsolattartás külföldi partnerekkel;
•  kapcsolattartás a médiával;
•  hírlevelek szerkesztése, kiküldése;
•  közönségkapcsolati adminisztrációs feladatok végzése;
•  turisztikai kiállításokon, nemzeti parki külső rendezvényeken való részvétel;
•  programszervezés;
•  turisztikai pályázatokban való részvétel;
•  turisztikai kiadványok szerkesztése;
•  tolmácsolás;

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Munka Törvénykönyve" rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
• Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség,
• Magyar állampolgárság,
• Cselekvőképesség,
• Büntetlen előélet,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Tárgyalás szintű angol nyelv (legalább középfokú) ismerete,
• Kiváló kommunikációs készség.
• Honlap szerkesztésében szerzett tapasztalat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Angol szakfordító vagy tolmács végzettség,
• Egyéb nyelvismeret - különös tekintettel a szlovák és lengyel nyelvekre -,
• B kategóriás jogosítvány,
• Jártasság grafikai (Corel Draw, Adobe Photoshop, Flash és Adobe Indesign) programokban,
• Kereső optimalizálásában szerzett tapasztalat (referencia).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Önéletrajz a szakmai életút bemutatásával.
• Iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata.
• Személyes meghallgatás esetén a másolatban benyújtott okiratok eredeti példányának bemutatása.

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. február 18.

A pályázatok benyújtásának módja:
• Személyesen az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság titkárságán, postai úton a pályázatnak az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság címére történő megküldésével (3758 Jósvafő, Tengerszem oldal 1. szám ). A levél tárgyaként a „Marketing asszisztens” megjelölést kérjük feltüntetni.

• Elektronikus úton az info.anp@t-online.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok a benyújtási határidőt követően kerülnek elbírálásra. A benyújtási határidő a pályázati anyag Igazgatósághoz történő beérkezését jelenti. A határidő lejártát követően érkezett, vagy a pályázati követelményeknek nem megfelelő pályázatok érvénytelennek minősülnek. Az érvényes pályázatokat előszűrik és ezután a fennmaradt pályázókat Bizottság hallgatja meg, melynek várható időpontja : 2013. február 25-28 között.  A nyertes azonnali értesítése mellett a pályázók az elbírálást követően elektronikus úton kapnak értesítést.

A pályázat elbírálásának határideje:                       2013. március 1-ig

A munkakör betölthetőségének időpontja:             2013. március 4-től

Információ: Bacsó Zsolt  Tel: 0648/506-000, Email: bacso.anpi@gmail.com

Nagyobb méretben letölthető itt

Other articles Show more
59c158008ac8f.jpg

Daily Cave Tours article

Daily cave tours at Aggtelek National Park

Megvásárolható kiadványok article

A nemzeti park kiadványai megvásárolhatók az aggteleki Látogatóközpont épületében található Ajándékboltban.

5ea028acea2ed.jpg

Pitics Hill Lookout Tower article

the Pitics Hill Lookout is the only man-made vantage point in the northwest Aggtelek karst